KARİYER

KARİYER

“AYM Holding’de hayallerimize ortak olmak, Dünya’yı tanımak, kazanmak ve ülkemize kazandırmak, güçlü bir ailenin üyesi olmak ister misiniz?”

 

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamızı iki temel çerçeve ile tesis ettik;

  • Paydaş odaklı yaklaşımımızla doğru işe doğru kişileri yerleştirmek, Kuruluşumuzda yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile mesleki gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, doğru görevlendirmeler ile kariyer planlaması yapmak, çalışanlarımızla uzun vadeli iş birliğimizi sürdürmek,
  • Her zaman kaliteli zaman-bilgi paylaşımı esasında ve etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak, adanmış vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, modern, güvenilir insan kaynakları politikaları uygulamak.

 

Yetenek Yönetimi Misyonu

Öncü bir kuruluş olarak AYM Holding, çalışanlarına kişisel ve mesleki gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratmaktadır. Yetenek Yönetimi'nin misyonu, AYM Holding’in bulunduğu sektörlerde yüksek nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen kurum olmasını sağlamaktır.

 

Yetenek Yönetimi Vizyonu

  • AYM Holding’in sürdürülebilir başarısında en önemli etken olan çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak çalışan memnuniyetinin sürekliliğini tesis etmek,
  • Sosyal sorumluluk taşıyan ve etik değerlere önem veren, her aşamada gelişimi hedefleyen Kuruluşumuzda yüksek nitelikli çalışanların beceri, yetkinlik ve potansiyellerini ortaya çıkararak, sürekli üstün performans göstermelerini ve bu erişimlerini korumalarını sağlamak.

 

Seçme ve Görevlendirme Süreci:

AYM Holding’in başarısının arkasındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda Kuruluşumuz bünyesinde açılan pozisyonlarda “doğru işe doğru kişiler”i görevlendirmek en büyük hedefimizdir.

 

Temel Yetkinlikler:

Sonuç Odaklılık

Yenilik ve Yaratıcılık

Olumlu Yaklaşım

Karar Verme ve Sorun Çözme

Liderlik

Bölümler ve İşleyişler-Arası Takım Çalışması ve İş Birliği

Güçlü İletişim Becerileri

 

İLANLAR

İNŞAAT MÜHENDİSİ
CV GÖNDER
DIŞ TİCARET UZMANI
CV GÖNDER
YÖNETİCİ ASİSTANI
CV GÖNDER
AYM Holding-Gelecek Dosyası'nda değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.
CV GÖNDER

KARİYER