İLETİŞİM

BAŞKANIN MESAJI

Değerli İş Ortaklarımız ve Paydaşlarımız,

AYM Holding’in temelleri ailemizin 1970’li yıllarda başladığı ve Hatay’da yürüttüğü ticari faaliyetler, hayvancılık-ziraat işleriyle atıldı. 1990’lı yıllardan itibaren de ailemizin birikimlerini, donanımlarını ve tecrübelerini şehrimizin, bölgemizin ve ülkemizin refah, kalkınma hedeflerine daha da katkı sağlayabilmek arzusuyla ileri taşımaya, uluslararası arenada kullanmaya karar verdik. Ortadoğu ve Afrika ülkeleri ile ticari faaliyetlerimizi her geçen yıl daha da yoğunlaştırdık. Attığımız her adımda, sahip olduğumuz bilgi, deneyim ve beşerî sermayenin öneminin farkındalığıyla tesis ettiğimiz yetkin kadrolarımız esasında, kurumsal yönetim kuralları ve etik değerler çerçevesinde, Türkiye'nin en başarılı kuruluşları arasında yer alma hedefimizi muhafaza ettik. Bugün, AYM Holding olarak, başlıca dış ticaret, inşaat, sağlık, enerji, gayrimenkul yatırımları ve lojistik alanlarında faaliyet gösteriyor; hedeflerimiz doğrultusunda durmaksızın çalışıyoruz. 

AYM Holding olarak ulusal ekonomimize değer katma hedefiyle ilerlerken uluslararası alanda tesis ettiğimiz ilişkiler ile bölgemizin diğer kuruluşlarına da emsal teşkil ediyor; sürdürülebilirlik ve şeffaf etkileşim ilkeleriyle ihdas ettiğimiz teşkilat yapımızla da başarılarımıza ve verimliliğimize istikrar kazandırıyoruz.

AYM Holding olarak hizmetlerimiz ve ürünlerimizle, iş ilişkilerine sahip olduğumuz tüm coğrafyalarda stratejik iş birlikleri gerçekleştiriyor ve bu iş birlikleri temelinde bölgemizde, öncü rolümüzü yürütmeye devam ediyoruz. Her yıl önemli başarılara imza atan AYM Holding olarak faaliyet alanlarımızı daima geliştiriyor ve Şirketlerimizde yaklaşık 1.500 kişiye istihdam sağlıyoruz.

Biz, şehrimizin ve ülkemizin sahip olduğu her değere ve eşsiz birikimine inanıyor; bu değerler, birikim temelinde ve YILDIZ ailesi olarak yarım asırlık ticari tecrübemizle, şehrimizin ve ülkemizin müreffeh yarınlarına daha büyük katkılar sunabilmek için çok çalışıyoruz.

Saygılarımla,

Metin YILDIZ, Yönetim Kurulu Başkanı, AYM Holding